خبرگزاری فارس: دشمن منتظر زمین خوردن ملت ایران است / ملت در شرایط سخت پشتیبان ولایت استمعاون سیاسی گروه 10 پدافند هوایی محرم گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی ثابت کرده که در شرایط سخت پشتیبان انقلاب و نظام و ولایت است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی سپاه استان سمنان، حسین رضوانی در گردهمایی بصیرتی که با حضور بیش از 100 نفر در بسطام برگزار شد، در سخنانی با اشاره به سال حماسه سیاسی و اقتصادی اظهار کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون برابر حملات و تهاجم پیدا و پنهان دشمنان و استکبار جهانی قرار گرفته‌ایم و هر بار با خلق حماسه‌ای آنها را به عقب رانده‌ایم.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی و در فتنه‌های گوناگونی که نظام دیده است، حماسه‏آفرینی‌های ملت ایران سبب شده تا دشمنان مسیر حرکتی خود را تغییر دهند.

معاون سیاسی گروه 10 پدافند هوایی محرم خاطرنشان کرد: اکنون نیز دشمنان با تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی شدید که به قول خودشان فلج‏کننده است، به میدان آمده‌اند تا مردم حماسه‏ساز ایران را ناامید و مأیوس کنند.

رضوانی تصریح کرد: دشمنان باز هم در معادلات خود شکست می‌خورند؛ چرا که ملت آزاده و صبور ایران را درست نشناخته‌اند و به خیال خود با فشار اقتصادی می‌توانند این ملت مبارزه و انقلاب را از میدان مبارزه بیرون کنند.

وی بیان کرد: ملت ایران ثابت کرده است که در شرایط سخت، پشتیبان انقلاب و نظام و ولایت است و بار دیگر به فرموده رهبر فرزانه انقلاب، خالقان حماسه سیاسی در حضور در پای صندوق‏های رأی و انتخاب اصلح خواهند شد.

معاون سیاسی گروه 10 پدافند هوایی محرم گفت: همه آحاد ملت و مسئولان باید دست در دست هم داده و با برگزاری انتخاباتی حماسی، بار دیگر حمایت خود را از انقلاب، اسلام و رهبری ثابت کنند و دشمنان را به عقب برانند.

وی گفت: دشمن منتظر زمین خوردن ملت ایران است و برای این روز لحظه‏شماری می‌کند؛ اما حماسه سیاسی و در راستای آن، حماسه اقتصادی چنان سیلی محکمی به دشمنان خواهد زد که تا چند ماه گیج و مبهوت بمانند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 20 خرداد 1392    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار شهرستان بسطام، انتخابات،     |
نظرات()