خبرگزاری فارس: تحریم‌ها و فشارهای دشمنان هیچ‏گاه تمامی ندارد/ مقابل فتنه عقب‌نشینی نمی‏کنیممسئول سیاسی سپاه شهرستان شاهرود با بیان اینکه تحریم‌ها و فشارهای دشمنان هیچ‏گاه تمامی ندارد، گفت: به هیچ وجه مقابل فتنه عقب‌نشینی نمی‏کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی سپاه استان، رضا فدایی در نشست بصیرتی و روشنگری که با حضور بیش از 150 نفر در حسینیه روستای ده‏خیر بسطام برگزار شد، با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: دشمنان نظام بعد از فتنه 88 تلاش‌های فراوانی کرده‌اند تا مردم را از نظام جدا کنند و امیدوارند در انتخابات پیش‏رو ثمره تلاش چهار ساله خود را ببینند.

وی افزود: مشاهده کردیم که دشمنان نظام در داخل و در خارج از کشور در سال 88 تلاش کردند تا با استفاده از فرصت به وجود آمده، نظام را ساقط کنند؛ اما تدبیر رهبری و همراهی مردم این فتنه بزرگ را خنثی کرد.

مسئول سیاسی سپاه شهرستان شاهرود تصریح کرد: بصیرت و آگاهی مردم و گوش به فرمان ولایت بودن باعث شد تا فتنه خنثی شود و اکنون نیز در شرایط کنونی، بیش از گذشته به بصیرت و هوشیاری آحاد ملت نیازمند هستیم.

فدایی خاطرنشان کرد: باید همه با هم متحد و آماده در میدان حماسه‌آفرینی انتخابات حضور یابیم و نشان دهیم که این ملت هوشیار و بیدار است و توطئه‌های دشمنان نمی‌تواند آنها را از میدان مبارزه بیرون براند.

وی بیان کرد: لازمه انتخابات پیش‏رو، محقق شدن حماسه سیاسی است و این حماسه جز با حضور آحاد ملت و انتخاب فرد اصلح و مفید برای انقلاب اسلامی و جامعه میسر نخواهد شد.

فدایی با بیان اینکه تحریم‌ها و فشارهای دشمنان هیچ‏گاه تمامی ندارد، افزود: دشمن 34 سال است که دارد ما را تحریم می‌کند اما عقب‌نشینی نکرده‌ایم و روز به روز پیشرفت هم کرده‌ایم و این نشان از کم‏اثر بودن تحریم و فشار دشمنان است.

وی تاکید کرد: ملت ما اگر ایستادگی کند، دشمنان را مایوس کرده و آنان را از راهی که پیش می‌روند، باز می‌گرداند و این فشارها خنثی خواهد شد و این نیاز به صبر همراه با بصیرت و حضور آگاهانه در صحنه دارد.

مسئول سیاسی سپاه شهرستان شاهرود اظهار کرد: همه باید همدل و همسو با تدابیر رهبری فرزانه انقلاب برای تحقق حماسه سیاسی گام برداریم تا حماسه اقتصادی نیز در پرتو حماسه سیاسی محقق شود.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 19 خرداد 1392    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار شهرستان بسطام، انتخابات،     |
نظرات()