خبرگزاری فارس: انتخابات در ایران آزادترین انتخابات جهان استامام جمعه بسطام گفت: انتخابات در ایران از آزادترین انتخابات برگزار شده در جهان است؛ چرا که برخاستگان از ملت بر انتخابات نظارت دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی سپاه استان، حجت‌الاسلام عباس معصومی در گردهمایی بصیرتی و روشنگری که با حضور بیش از 120 نفر در حسینیه روستای تاش بسطام برگزار شد، با اشاره به موضوع انتخابات گفت: انتخابات پیش‏رو از مهم‏ترین انتخابات برگزار شده در کشورمان است؛ چرا که دشمنان بعد از فتنه 88 روی این انتخابات از جهت حضور مردم حساب ویژه‏ای باز کرده‌اند.

امام جمعه بسطام تصریح کرد: دشمنان تلاش می‌کنند تا انتخابات ایران را غیر آزاد و سیاسی جلوه دهند، شورای نگهبان را تضعیف کنند و احراز صلاحیت‌ها را سلیقه‌ای و موافق نظام جلوه دهند و در این راستا، کوشش‌های فراونی را انجام داده‌اند.

معصومی خاطرنشان کرد: انتخابات در ایران از آزادترین انتخابات برگزار شده در جهان است؛ چرا که برخاستگان از ملت بر انتخابات نظارت دارند و اعضای شورای نگهبان با رای مجلس که توسط مردم انتخاب شده اند تعیین می‌شوند و افرادی عادل و عالم هستند.

وی افزود: باید بصیرت و هوشیاری خود را حفظ و گول رفتار استکبار را نخوریم که چیزی جز فتنه و نیرنگ برای ما ندارند و می‌خواهند لغزش و نابودی ما را ببینند و خوشحالی کنند.

معصومی اظهار داشت: توجه به انتخاب فرد اصلح با توجه به معیارها و شاخص‌های مد نظر رهبری نیز مهم است و باید فردی را انتخاب کنیم که قطار حرکتی نظام را با سرعت به جلو هدایت کند و مردم نیز در این راه به او کمک کنند.

امام جمعه بسطام با اشاره به خلق حماسه در حماسه گفت: حماسه سیاسی با ملت است و حماسه اقتصادی با دولت آینده و ما باید از خلق حماسه اقتصادی توسط دولت آینده غافل نشویم و تلاش کنیم تا فردی که اقتصاد مقاومتی را در دستور کار دارد، روی کار بیاید.

وی تاکید کرد: به فرموده امام راحل میزان رای ملت است و ما باید این میزان را به نحوه شایسته محقق کنیم و باعث سربلندی نظام و ولایت در جهان شویم و امید کشورهای مستضعف را بیشتر کنیم.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 19 خرداد 1392    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار شهرستان بسطام، انتخابات،     |
نظرات()