این تیتر یکی از خبرهای امروز سایت شاهرودنیوز بود.

بنده در ابتدا از اقدام روشنفکرانه مسئولان سایت شاهرودنیوز تشکر می کنم و امیدورام این نوع تفکر برای همیشه برقرار باشد و به جای انتقادات مخرب ،برای پیشرفت و آبادانی شهرستانهای شاهرود ،میامی و بسطام تلاش نماییم و اجازه ندهیم بدخواهان با تفرقه افکنی از موقعیتهای پیش آمده سوء استفاده کنند.
اینجانب با اجازه کاربران محترم و فرهیخته سایت بسطام نیوز ،شاهرود نیوز را لینک نموده و از دوستان خودم تقاضا دارم مثل همیشه وحدت و یکپارچگی خود را فراموش نکرده و حامی ولایت و انقلاب اسلامی باشند.

متن کامل خبر برگرفته از سایت شاهرود نیوز بشرح ذیل است:

متاسفانه چند وقتی است در هیاهوی ارتقای بخش بسطام ,بی اخلاقی هایی رخ داد که این رسانه با توجه به سیل نظرات مکتوبی که دریافت می کند اما لاجرم قادر به تایید آنها نیست و حتی رغبتی هم به تایید نظرات وحدت شکن ندارد.

بحث اصلی این چندخط ,توضیح این رسانه ,در خصوص انعکاس برخی اخبار از درون شهر بسطام است که در ادامه بدان میپردازیم.

این نکته ,تاکید مجدد شاهرودنیوز و اکثریت قریب به اتفاق گردانندگان آن است و آن چیزی نیست جز لزوم اهتمام جدّی استانداری به پیگیری سریعتر طرح ارتقای بخش بسطام.

عملآ از روز اول هم بر این نکته اتفاق نظر وجود داشت و قاعدتآ بنابر تصمیماتی که در محافل قانونی و رسمی نظام گرفته شده است ,طرح شهرستان شدن بسطام قریب است.شاهرودنیوز هم اصرار دارد که اگر قرار به اجرای این طرح است دیگر ایندست آندست کردن ,تنها گره زدن به مشکلاتی است که ممکن است دیگر قابلیت گشودن نداشته باشد.

اما در ایندست ماجراها همیشه عده ای هستند که بواسطه غبارآلود بودن فضا ,به فکر ماهی گرفتن از آب گل الود می افتند.

تمام حرف ما این است که برادران و خواهرانی که در حال دفاع از داشته ها و نداشته های خودشان هستند مراقب این دست از انسانها که حیات و مماتشان بسته به تشنج و درگیری است باشند.والآ شاهرودنیوز از همان روزهای ابتدایی از مشوقینّ ارتقای بسطام بود.هرچند این مهم را منوط به تجهیز ملزومات و جبران کسریّات در بسطام مطرح نموده بود.اما اینچنین نشد و قرار بر این شد تا اول ارتقا صورت پذیرد و بعد به فضل الهی بسطام شروع به رشد نماید.
بماند که این سایت یک محفل عمومی و نتیجه افکار عمومی است و حدّ و مرزش به شاهرود وصل و ختم نمیشود و انشالله نیز نخواهد شد.پس هیچیک از گردانندگان این رسانه حقّ انتشار اظهارنظر شخصی خود در یک محفل عمومی را ندارند.هرچند که نظر هرشخص و فردی واقعا جای احترام دارد و ما نیز به عقاید یکایک دوستداران و همگامانمان احترام میگذاریم.

اصلا این اصل دموکراسی است که ما نظرات دیگران را بشنویم . اگر قرار به تک صدایی بود قطعا بسیاری از اتفاقات میمون و مبارک نمی افتاد.همه حق اظهار نظر دارند .اما ما نظراتمان را در این سایت جهت تعمیم عقایدمان منتشر نمی کنیم.بلکه می گوییم در برابر تصمیم "قانون"و هرآنچه که حسب "قوانین جاریه مملکتی" تصمیم گیری شد سرتعظیم فرود می آوریم.

برای بسطام هم تلاش می کنیم تا اتفاقی که بزودی بدست خدمتگزاران همین مردم من جمله نماینده محترم شهرستان-فرماندار محترم شهرستان و معاون استاندار-تلاشهای بی وقفه حجه الاسلام ترابی-زحمات و پیگیری های امام جمعه محترم بسطام-جناب یعقوبی و سایر عزیزان به ثمر خواهد نشست به پای برخی رسانه های تفرقه افکن و بی نام و نشان سمنانی که عینآ همچون قضیه شهرستان شدن میامی و با همان فرمول تفرقه افکنی وارد گود رسانه ای شدند نوشته نگردد.

شاهرودنیوز امیدوار است تا بزودی با بسطامی ها,جشن شکرانه شهرستان شدن بسطام را برگزار نماید

حقّ مسلم و قانونی ارتقای بخش بسطام ,حکایتی است که نیاز به درایت دارد. درایتی برگرفته از جنس سحر...با اندکی صبر به نزدیکی صبح راهی نمانده است و بهار نزدیک است..زنده باد بسطام...زنده باد...

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 10 اسفند 1391    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار استان سمنان، اخبار شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام، بسطام،     |
نظرات()