بسطام نیوز _هزاران نفر از مردم پرشور و ولایتمدار بسطام که پرچم به دست داشتند امروز در حمایت از رهبری و جمهوری اسلامی به خیابان‌ها آمدند و سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

امروز مردم ولایتمدار بسطام مانند هموطنانمان در دیگر شهرهای ایران اسلامی ،نشان دادند که آقا مردم را خوب می شناسد و نیک می داند که این مردم هرگز نومید و مایوس نمی شوند و پیش بینی ولی امرمان که فرمودند: « مردم در 22بهمن تمام توطئه های دشمنان را خنثی می کنند » بحق و بجا بوده است .

مردم پرشور و انقلابی بسطام ثابت کردند مانند همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده و هستند و ناملایمات آنان را از این امر مهم جدا نمیکند ،بطوریکه حضور مردم امسال بسیار پر شکوه تر از سال های قبل بود.


ملت ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان بسطام با حضور همیشگی خود در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که هیچ گاه از آرمان های انقلاب فاصله نخواهند گرفت و دشمنان نیز باید بدانند که مردم کشورمان در برابر توطئه های آنها ایستادگی خواهند کرد.

امروز شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل در آسمان بسطام طنین انداز بود

انشاءالله ملت ما با وحدت و اتحاد و همبستگی امانت دار خوبی برای خون شهدا باشند.

در پایان مراسم راهپیمایان بسطامی بر حق مسلم و قانونی خود تاکید ورزیدند و شعار « شهرستان شدن حق مسلم ماست » را سر دادند.

با تشکر از آقای حسنی (عکاس افتخاری بسطام نیوز)

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 22 بهمن 1391    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار شهرستان بسطام، شهرستان بسطام، شهرستان بسطام،     |
نظرات()