خبرگزاری فارس: مجموعه تلویزیونی «یلدا» به کارگردانی «حسن میرباقری» از روز چهارشنبه 13 دی ماه روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، پیش از این اعلام شده بود که مجموعه تلویزیونی «یلدا» قرار است دهه اول محرم از شبکه یک پخش شود؛ اما با آماده نشدن این سریال برای پخش، روی آنتن رفتن و حتی شبکه پخش کننده این مجموعه نیز در محاق فرو رفت.

بنا بر این گزارش، «بهروز خوش‌رزم» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره آخرین وضعیت این مجموعه که با مشاوره و کارگردانی بخش‌هایی توسط داوود میرباقری ساخته شده، گفت: امروز آخرین روز تصویربرداری این سریال در تهران است و بنا داریم پخش را از روز چهارشنبه 13 دی ماه آغاز کنیم.

وی ادامه داد: این سریال در 10 قسمت به روی آنتن می‌رود و در هفته اول روز جمعه به دلیل پخش «کلاه پهلوی» این سریال روی آنتن نمی‌رود ولی در هفته آینده که در حقیقت روزهای تعطیلی پایان صفر و عزاداری‌های این مقطع است، جمعه نیز «یلدا» به روی آنتن خواهد رفت.

خوش‌رزم اظهار داشت: سریال «یلدا» هر شب ساعت 22:10 از شبکه یک سیما به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش فارس، «یلدا» در حالی از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود که پیش از این فرجی مدیر این شبکه به دلیل بدقولی سازندگان از پخش این سریال منصرف شده بود اما با رایزنی‌های سازندگان «یلدا» با فرجی و دارابی (معاون سیما)، قرار شد این سریال از شبکه یک پخش شود.

در این سریال محمدرضا شریفی‌نیا، کاظم هژیر آزاد، چنگیز جلیلوند، اسماعیل خلج، فریبا کوثری، ماه‌چهره خلیلی، الهام پاوه‌نژاد، حمیدرضا آذرنگ، سیدمهرداد ضیائی، حامد میرباقری، بیژن افشار، حمید عطائی، اکبر سلطانعلی و سحر افتاده ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان «یلدا» آمده است: حاج محمدعلی زاهدی مشهور به مندلی که سالهاست سنت تعزیه خانی را در شهرستان بسطام حفظ کرده است با نزدیک شدن زمان مرگش احساس می‌کند که خطا یا گناهی در گذشته باعث تنهایی و آشفتگی امروز او و دور افتادن فرزندانش از اصالت‌هاست وی به جستجو در گذشته‌اش می‌پردازد تا اینکه...

«بهروز خوش رزم» یلدا را در گروه معارف، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز سیمافیلم تهیه می‌کند.

یلدا

یلدا

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 دی 1391    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار استان سمنان، اخبار شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام، بسطام، اخبار ایران و جهان،     |
نظرات()