باسمه تعالی

درس ولایتمداری و بصیرت را از حضرت ابوالفضل العباس(ع) بیاموزیم که نه تنها دو دست خویش بلکه  تمام هستی و وجودش رافدای ولایت نمود. 

استکبار جهانی بویژه آمریکا و ایادی داخلیش(جریان اپوزیسیون) بدانند که ما مردم شهید پرور،شهرستان در شرف تشکیل  بسطام اگر شده برای مقابله با جنگ اقتصادی و جنگ نرم دشمن ، 365 روزسال را روزه بگیریم و هزاران بار کشته شویم و باز زنده شویم دست از اطاعت از مولا و سرور خود حضرت آیه ا... العظمی امام خامنه ای(مدظله) برنداشته و تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون خود خواهیم ایستاد.

( تنها راه برون رفت از وضع موجود دل سپردگی و سر سپردگی به فرامین مقام معظم رهبریست)

 ایام عزادارای و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بر تمامی شیعیان جهان بویژه برعاشقان ولایت تسلیت باد

شهرستان بسطام حق مسلم ماست
ستاد مردمی شهرستان شدن بسطام

اما مزایای ارتقاء بخش به شهرستان:

1- با استقرار فرمانداری درشهربسطام و تشکیل سه بخشداری مرکزی ،کلاته خیج وخرقان ، این شهرستان همانند سایر شهرستانها دارای ردیف بودجه ا ی استانی و ملی مستقل خواهد بود.

2- کلیه ادارات موجود در شهر ارتقاء یافته واداراتی که در شهر دایر نشده اند همانند ،راه و ترابری،هلال احمر ،ارشاد،فنی و حرفه ای و..... دایر و دارای ردیف بودجه ای شهرستانی خواهند شد.

3- نمایندگی تربیت بدنی به اداره تربیت بدنی شهرستان تبدیل و ورزش منطقه دارای یک متولی مشخص بوده و رشد وتوسعه ورزش با افزایش اعتبارات و افزایش فضاها و اماکن ورزشی سرعت بیشتری خواهد یافت.

4- باارتقاء به شهرستان،در شهربسطام بیمارستان احداث و شبکه بهداشت و درمان و اورژانس مستقل و خدمات رسانی به هموطنان نیز بصورت ذیل تسهیل خواهد شد:

- دایر شدن داروخانه شبانه روزی
- استقرار یک واحد اورژانس 115
- استقرار یک مجتمع ساختمان پزشکان عمومی ومتخصص در سطح شهر

5- حوزه نیروی انتظامی به ناحیه ارتقاء یافته وضریب امنیتی منطقه بالا رفته و خدمات رسانی با تشکیل ادارات راهنمایی رانندگی ،پلیس 10+ واماکن و..... روانتر و با سرعت بالایی صورت خواهد گرفت.

6- باتشکیل ادارات و جذب نیروی انسانی ،تا حدودی مشکل اشتغال حل خواهد شد.

7- آهنگ رشد و توسعه آموزش عالی سرعت بیشتری یافته و با تبدیل دانشکده کشاورزی به دانشگاه و استقرار واحدهای پیام نور و دانشگاه آزاد ،چهره شهر و منطقه از لحاظ فرهنگی متحول خواهد شد.

و چندین و چند مزیت دیگر که در این مقال نمی گنجد.
باآرزوی شهرستان شدن در آینده ای نزدیک

ارسال مقاله توسط یکی از همشهریان

نوشته شده در تاریخ شنبه 4 آذر 1391    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام،     |
نظرات()