میامی-خبرگزاری مهر: معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان شرایط شهرستان شدن بسطام از نظر استان مطلوب است و میتوان گردشگری و... را از قابلیت های این بخش دانست.

معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان با اشاره به نزدیکی این بخش به شهر شاهرود، افزود: موانعی نیز برای ارتقای این شهرستان وجود دارد، ولی نظر استان در این خصوص مثبت است و امیدواریم بتوانیم از نظر کارشناسی این موضوع را حل کنیم.

خلخالی یادآور شد: مقدمات شهرستان شدن بسطام در حال انجام است و امیدواریم با پذیرش مرکز به زودی ارتقای شهرستان بسطام اتفاق بیافتد.

وی همچنین از آغاز به کار بخشداری کالپوش تا پایان آبان ماه جاری خبر داد و گفت: 2 بخش مرکزی و کالپوش در مصوبه شهرستان میامی دیده شده است.

علیرضا خلخالی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به راه اندازی بخشداری کالپوش میامی، گفت: بخشدار این بخش مشخص شده و در نظر داریم تا پایان آبان ماه جاری این بخشداری را فعال کنیم.

وی با اشاره به اینکه دو بخش مرکزی و کالپوش در مصوبه شهرستان میامی دیده شده است، گفت: بخشدار کالپوش به زودی معرفی می شود.
 
رئیس شورای اطلاع رسانی استان سمنان از پیشنهاد و معرفی بخشدار به وزارت کشور برای تایید نهایی خبر داد و گفت: حکم بخشداران باید به تایید وزیر کشور رسیده و بعد ابلاغ شود.
 
خلخالی تصریح کرد: بخش کالپوش میامی با مرکزیت رضوان شکل می گیرد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 7 آبان 1391    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار استان سمنان، اخبار شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()