حجت الاسلام معصومی ،شهربسطام را شهری با پشتوانه تاریخی ، علمی و عرفانی دانستند و تصریح کردند که حدود سه سال پیش جمعیت شهر بسطام بالغ بر 47هزار نفر بوده وبا توجه به اینکه ما هم اکنون مشکلات عدیده ای در خصوص مسائل عمرانی و اجرایی داریم با شهرستان شدن بسطام بیشتر این مشکلات مرتفع خواهد شد .
ایشان اظهار داشتند شهرستان شدن ا ز مطالبات بحق مردم بسطام می باشد و ما باید پاسخگوی مردم باشیم .

شنیده ها حاکی از آن  است  در جلسه ای که امروز صبح در فرمانداری شاهرود و با حضور نماینده ولی فقیه در استان ،استاندار سمنان و ائمه جمعه استان برگزار گردید  حجت الاسلام معصومی از استاندار سمنان خواست که در ارسال طرح شهرستان شدن بسطام به وزارت کشور تسریع شود .

حجت الاسلام معصومی شهربسطام را شهری با پشتوانه تاریخی ، علمی و عرفانی دانستند و تصریح کردند که حدود سه سال پیش جمعیت شهر بسطام بالغ بر 47هزار نفر بوده وبا توجه به اینکه ما هم اکنون مشکلات عدیده ای در خصوص مسائل عمرانی و اجرایی داریم با شهرستان شدن بسطام بیشتر این مشکلات مرتفع خواهد شد .

ایشان اظهار داشتند شهرستان شدن ا ز مطالبات بحق مردم بسطام می باشد و ما باید پاسخگوی مردم باشیم .

در انتها امام جمعه بسطام  با بیان اینکه 54سال قبل شهرداری بسطام بدست استاندار مازندران افتتاح شده است ابراز امیدواری کردند به زودی فرمانداری بسطام نیز بدست یک استاندار اهل مازندران (دکتر رهی ) افتتاح گردد .

به نقل از شاهوارنت

نوشته شده در تاریخ شنبه 29 مهر 1391    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار استان سمنان، اخبار شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()