با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم رشد در منطقه بسطام برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، با حضور معاون پرورشی و فرهنگی استان، بخشدار بسطام و جمعی از مسئولان شهر بسطام مراسم افتتاحیه و اکران جشنواره بین المللی فیلم های رشد در کانون شهید مفتح بسطام برگزار شد.

قاسم شریفی در این مراسم تاریخچه فیلم رشد را در ایران برشمرد و افزود: امروز رسانه بعنوان یکی از مهم ترین ابزار اطلاع رسانی نقش بسزایی در جامعه ایفا می نماید.

وی از اکران و نمایش 52 فیلم منتخب رشد در استان خبر داد و با اشاره به میزان و تأثیر یادگیری از طریق خواندن ، شنیدن ، دیدن و... تصریح نمود: فیلم رشد بعنوان یکی از ابزارهای رسانه ای آموزشی می تواند, آثار تربیتی مفید و ماندگاری در ذهن دانش آموزان بجا بگذارد.

قاسم شریفی با اشاره به فعالیت های خوب دبیرخانه جشنواره فیلم رشد منطقه، منطقه بسطام را یکی از بهترین مناطق آموزشی استان به واسطه همکاران باتجربه در اجرای برنامه های مختلف آموزشی و پرورشی برشمرد.

سیدمحمد موسوی نیز در این مراسم وظیفه آموزش و پرورش را انتقال مفاهیم و پایدار نمودن این مفاهیم در رفتار و کردار دانش آموزان برشمرد و افزود : فیلم رشد گویاترین و اثر گذارترین کار مبتکرانه جهت انتقال مفاهیم به نسل جوان می باشد.

در این مراسم از محمد طاهری دبیر اجرایی جشنواره فیلم رشد در کسب رتبه برتر استان در سال گذشته تقدیر گردید.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 بهمن 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()