امام جمعه بسطام گفت: احداث ساختمان جدید مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) با پنج هزار متر زیربنا در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم بتوانیم در زمان تعیین‌شده عملیات عمرانی این ساختمان را به پایان برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی رضوی صبح امروز در دیدار جمعی از طلاب و اساتید شهرستان بسطام، با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی امام جمعه قم که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) انجام شد، اظهار کرد: برخی از شخصیت‌های برجسته‌ای از جمله آیت‌ الله سید محمود هاشمی‌شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصحلت نظام در مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) این شهرستان تحصیلات حوزوی خود را سپری کرده اند.

وی با اشاره به تحصیل نزدیک به 100 طلبه در سطوح یک و دو مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) تصریح کرد: هر چند این مدرسه علمیه نزدیک به 700 سال قدمت دارد اما بعد از انقلاب اسلامی توانسته به دستاوردهای بسیاری قابل توجهی برسد.

امام جمعه بسطام با بیان اینکه برخی از طلاب توانمند مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) شهرستان بسطام در شهر قم در حال تدریس هستند، عنوان کرد: رهنمودهای مراجع تقلید و علمای دینی می‌تواند در هدایت طلاب به سمت آموزه‌های دینی تاثیرگذار باشد.

وی یادآور شد: احداث ساختمان جدید مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) با پنج هزار متر زیربنا در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم بتوانیم در زمان تعیین‌شده عملیات عمرانی این ساختمان را به پایان رسانده و به شیوه مطلوب‌تر به طلاب خدمت کنیم.

منبع: فارس

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 11 دی 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام، بسطام،     |
نظرات()