پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینیرئیس کمیته امداد با بیان اینکه مسئولان باید پیام نارضایتی مردم را دریافت کنند، گفت: این دغدغه وجود دارد که صبوری نظام مورد سوءاستفاده جریان‌های معاند، ضدانقلاب و دشمنان قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، سید پرویز فتاح در شبکه اجتماعی خود تاکید کرد: واقعیت این است که عدم برخورد مناسب با مؤسسات مالی غیرمجاز، گرانی‌ها، دعواهای سیاسی و جناحی متعدد، انعکاس نامناسب بودجه ۹۷ در محافل و رسانه‌ها و محقق نشدن وعده‌های انتخاباتی تأثیر به سزایی در فضای عمومی کشور داشته و التهاب بالقوه‌ای را ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: این ظرفیت عادلانه در نظام وجود دارد که اولاً به مردم حق داده شود تا نظرات و انتقادات خود را صریح و روشن ابراز کند و هم‌زمان مسئولان گوش شنوا داشته و اعتراضات مشروع را به رسمیت بشناسند.

رئیس کمیته امداد تاکید کرد: همه مسئولان باید در هر سطحی با دقت و موشکافی پیام نارضایتی مردم از اوضاع مدیریتی و اقتصادی کشور را دریافت کنند و با دقت کامل نسبت به آن واکنش منطقی نشان دهند.

فتاح گفت: این دغدغه وجود دارد که صبوری و تأمّل حکیمانه نظام مورد سوءاستفاده جریان‌های معاند، ضدانقلاب و دشمن ملّت ایران قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: اغتشاشات اخیرکه باعث آسیب به اموال عمومی و شخصی مردم و نیز توهین به تمامی ارکان نظام شده اشت، قطعاً منشأ داخلی و خارجی داشت و در روزهای اخیر، گفته‌های صریح سردمداران کشورهای آمریکا، عربستان سعودی، رژیم غاصب صهیونیستی و سازمان منافقین مؤید آن است که سازوکاری تشکیلاتی و از پیش تعیین‌شده مترصد سوءاستفاده از فرصت‌های داخلی بوده و اغتشاشات فعلی، شرایط را برای ورود و مداخله آشکار آنها مهیا کرده است.

فتاح اضافه کرد: اقدام صبورانه این چند روز مدیران نظام را باید متأثر از تدبیر و پختگی آنها دانست تا مواضع و برنامه‌های دشمنان اصلی انقلاب برای مردم ایران روشن شود و ملّت شریف به‌راحتی بتواند مطالبات صادقانه‌ مردمی را از حرکت‌های هنجارشکنانِ و ضدانقلابی متمایز کند.

رئیس کمیته امداد افزود: لازم است که تمامی نیروهای انقلابی و مؤمن به‌ نظام و کشور بدون اغماض و با شجاعت کامل آمادگی حضور درصحنه را دارند و در صورت لزوم از تمام ظرفیت خود برای مقابله با دشمن و اغتشاش‌گرانی که آشکارا اموال عمومی مردم را هدف قرار داده و پرچم مقدس ایران اسلامی و حسینیه را با وقاحت به آتش می‌کشند، استفاده کنند.

وی تاکید کرد: به‌مثابه نهم دی‌ماه ۸۸ - «روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت‌فقیه»- هنگام لبیک گفتن به رهبر معظم انقلاب به همراه بسیجیان سرفراز است تا پاسخی محکم به استکبار جهانی و معاندین انقلاب در سراسر ایران اسلامی داده شود و دشمن را مثل همیشه مأیوس کند. نَصْرٌ مِّنَ اللَّهِ وَ فَتْحٌ قَرِیبٌ وَ بَشِّرِ الْمُؤْمِنِینَ

منبع: مهر

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 11 دی 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: اخبار استان سمنان، اخبار ایران و جهان،     |
نظرات()