عضو شورای اسلامی روستای گرمن گفت: طرح زمین فوتبال روستای گرمن در سال 87 مصوب شد اما بعد از گذشت 9 سال این طرح بلاتکلیف مانده و فنس کشی زمین انجام نشده است.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، سیدصادق سیدرضایی عضو شورای روستای گرمن با بیان اینکه طرح زمین فوتبال روستای گرمن در سال 87 مصوب شد گفت: ساخت و تکمیل این طرح در سال 87 با حضور معاون عمرانی وقت اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان مصوب و پیگیری ها و اقدامات لازم در همان زمان انجام شد.

وی اظهار کرد: این طرح از مصوبات طرح هادی روستا است و اسناد، مدارک و نقشه های آن نیز موجود و مربوط به ماده 133 برنامه 5 ساله توسعه سوم است.

عضو شورای اسلامی روستای گرمن با بیان اینکه مساحت این پنج هزار متر مربع است افزود: زمین فوتبال روستای گرمن به صورت خودجوش توسط جوانان روستا تسطیح و برای فوتبال جوانان روستا از آن استفاده می شود.

سیدرضایی ادامه داد: روستای گرمن در رشته های مختلف ورزشی مستعد است و بزرگانی چون جلال طالبی سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال را پرورش داده است و در حال حاضر نیز تیم های فوتبال، والیبال و کاراته این روستا در بخش آقایان و خانم در مسابقات مختلف ورزشی حرفی برای گفتن دارد.

وی با اشاره به احداث دو چشمه سرویس بهداشتی در زمین فوتبال توسط دهیاری، شورای ورزش و مردم روستا بیان کرد: درخواست ما و اهالی روستا از اداره ورزش و جوانان این است که به وعده 9 ساله خود جامه عمل بپوشانند و نسبت به احداث و فنس کشی این زمین اقدام نمایند. 

منبع :نسل شاهوار

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 آذر 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()