به مناسبت گرامیداشت هفته معلم ، ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه بسطام و همراهان با خانواده ی شهید فرهنگی منطقه دیدار نمودند

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، به مناسبت هفته معلم، سیدمحمد موسوی به همراه کارشناس حراست و مسئول کانون پیشکسوتان جهت ارج نهادن به مقام والای شهدای فرهنگی با خانواده ی شهید خسرو فریدنیا دیدار نمودند.

در این دیدار مادر معزز شهید خسرو فریدنیا این گونه لب به سخن می گشاید: شما مهمانان خسرو هستید و با آمدنتان روحی تازه در من دمیده شد و غم و غصه را از دل من زدودید.

ایشان خطاب به عکس قاب شده خسرو افزود: خسرو جان پسرم بلندشو و از مهمانانت پذیرایی کن اینان برای خاطر تو تشریف آوردند.

خواهرشهید نیز با بیان خاطراتی از شهید تصریح نمود: خسرو به آگاهی و بصیرت کامل رسید که از پیشاهنگی شاه به سرباز امام زمان(عج) تبدیل شد و با لبیک به ندای «هل من ناصرا ینصرنی امام »راه شهادت را انتخاب نمود.

سیدمحمد موسوی نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 18 شهید فرهنگی منطقه بیان نمود: خانواده ی شهدا منشأ برکت و خیر در جامعه می باشند و دیدار با آنان از وظایف و یک توفیق الهی برای مسئولان می باشد.

شهید خسرو فریدنیا در مردادماه سال 60 بر اثر انفجار بمب فسفری در ارتفاعات چغالوند اسلام غرب به شهادت رسید.

نوشته شده در تاریخ شنبه 16 اردیبهشت 1396    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()