رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بسطام در افتتاحیه جشنواره فیلم رشد بیان نمود: فیلم های رشد انتقال دهنده مطالب مورد نیاز جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، مراسم افتتاحیه چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد با حضور بخشدار و مسئولین ادارات شهر بسطام، دانش آموزان و دبیران مدرسه شهید دستغیب، گروه پیشتاز هنرستان شهید چمران و مسئولین اداره در کانون شهید مفتح برگزارشد .

سیدمحمد موسوی در این مراسم اصلی ترین وظیفه آموزش و پرورش را انتقال پیام اخلاقی، اجتماعی، تربیتی و... برشمرد و افزود: بهترین کانال ارتباطی و تأثیرگذارترین ابزار آموزشی، فیلم های رشد می باشند  که ما باید با تقویت این کانال ارتباطی، مطالب مورد نیاز را به نحو مطلوب به جامعه انتقال دهیم.

قابل ذکر است چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشد به مدت 2 هفته در 60 مدرسه منطقه بسطام اکران می شود.

همچنین از تاریخ 16 آبان ماه به مدت یک هفته فیلم های این جشنواره جهت روسای ادارات شهر بسطام به همراه خانواده هایشان در کانون شهیدمفتح، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و پژوهش سرای دانش آموزی بسطام به نمایش گذاشته می شود.

نوشته شده در تاریخ شنبه 15 آبان 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()