استاندار سمنان از بخش بیارجمند بازدید نمود و از نزدیک با مردم دیدار و گفتگو نمود .

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، استاندار سمنان به مدت ۲ روز ۲ شب در شهرستان شاهرود بخش بیارجمند حضور یافتند و طی برنامه ریزی های صورت گرفته دكتر خباز در جمع اهالی، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای قلعه بالا، دستجرد، احمدآباد، زمان آباد و رضا آباد حضور یافته و به ایراد سخنرانی پرداختند.

در این نشست ها استاندار سمنان از نزدیك با مهمترین مسائل و مشكلات مبتلا به روستاهای مذكور آشنا شدند.


در ادامه سفر، استاندار سمنان علاوه بر بازدید از پارك ملی توران، كارخانه سیمان و زائرسرای امام جواد(ع) در جمع اعضای شورای اسلامی شهر بیارجمند و شهردار این شهر حضور یافتند.

اهالی شهرستان بسطام مانند دیگر نقاط استان سمنان خواستار حضور استاندار محترم سمنان در شهرستان و دیدار و گفتگو با ایشان هستند .

لازم به ذکر است که متاسفانه شهرستان بسطام و علی الخصوص شهر بسطام طی سالهای اخیر شاهد بی مهری مسئولین استانی بوده است، بطوری که در دولت فعلی و گذشته هیچ کدام از استانداران محترم با مردم این دیار دیدار و گفتگو نداشته اند !

لذا از استاندار سمنان تقاضا می شود تا قبل از سفر دکتر روحانی به استان سمنان، به شهرستان مظلوم بسطام نیز سفر نموده و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات مردم قرار گرفته و برای رفع آن چاره ای بیاندیشند.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 فروردین 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()