خبرگزاری فارس: بسیج دانش‌آموزی در تبیین اهداف جنگ نرم دشمنان بکوشدرئیس اداره آموزش و پرورش بسطام گفت: بسیج دانش‌آموزی امروز باید در تبیین اهداف جنگ نرم دشمنان بکوشد.


به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز،به مناسبت هفته بسیج و به همت بسیج دانش‌آموزی ایثار و همکاری اداره آموزش و پرورش بسطام، یادواره 93 شهید دانش‌آموز بسطام در کانون شهید مفتح این شهر برگزار شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش بسطام در این مراسم که مادران شهدا و جمعی از مسئولان و فرهنگیان منطقه بسطام در آن حضور داشتند، با گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدا و ایثارگران دفاع مقدس و امام راحل، به شرکت‌کنندگان در این یادواره خیرمقدم گفت و با اشاره به لزوم توجه به سیره و منش شهدا اظهار کرد: نسل امروز جامعه نیاز به الگو دارد و شهدای دانش‌آموز برای دانش‌آموزان امروز جامعه الگو هستند.

سیدمحمد موسوی افزود: خانواده‌های شهدا در جمع ما هستند و می‌توان با آنها ارتباط گرفت و سیره و منش شهدای دانش‌آموز را بی‌واسطه از آنها شنید و بدان عمل کرد.

وی افزود: با توجه به جنگ نرم امروز دشمنان علیه افکار و اعتقادات و ارزش‌های ما باید تلاش کنیم تا فرهنگ ایثار و شهادت و تفکر بسیجی را روز در جامعه و به‌خصوص دانش‌آموزان تعمیق دهیم و بسیج دانش‌آموزی اینجا نقش مهمی ایفا می‌کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش بسطام گفت: بسیج دانش‌آموزی تاکنون فعالیت‌های خوبی انجام داده که برگزاری یادواره شهدا و دیدار با خانواده شهدا از آن جمله است.

در این مراسم، برنامه‌های متنوعی چون قرائت دکلمه، سرود، پخش کلیپ و هم‌خوانی دانش‌آموزان توسط واحدهای بسیج دانش‌آموزی مدارس 12 بهمن و ام‌الائمه بسطام برگزار شد.

منبع :فارس

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 5 آذر 1394    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()